ČP XC MTB BYSTŘICE POD HOSTÝNEM 2009

(FS vpravo dole pro celou obrazovku)

Závod českého poháru horských kol MTB crosscountry / XC v Bystřici pod Hostýnem v květnu 2009, kde se stal absolutním vítězem Jaroslav Kulhavý s téměř 40 sekundovým náskokem před druhým Jirkou Friedlem.
V ženách zvítězila Janka Števková s více jak 5 a půl minutovým náskokem před Terkou Huříkovou.

Výsledky zde: http://www.poharmtb.cz/old/download.php?list.45

MTB HOSTYN 2009

Závod českého poháru horských kol v Bystřici pod Hostýnem 16.5.2009

Daniel Hula - TJ SOKOL Topolčany - Junioři 14. místo
Daniel Hula - TJ SOKOL Topolčany - Junioři 14. místo
Ondřej Paur - AUTHOR TEAM STUPNO - Junioři 16. místo
Ondřej Paur - AUTHOR TEAM STUPNO - Junioři 16. místo
Ondřej Paur - AUTHOR TEAM STUPNO - Junioři 16. místo
Ondřej Paur - AUTHOR TEAM STUPNO - Junioři 16. místo
Daniel Hula - TJ SOKOL Topolčany - Junioři 14. místo
Daniel Hula - TJ SOKOL Topolčany - Junioři 14. místo
Krejčí Rostislav - TJ FAVORIT BRNO - Junioři 8. místo
Krejčí Rostislav - TJ FAVORIT BRNO - Junioři 8. místo
 Boroš Michael - CYKLO TEAM BUDVAR TÁBOR - Junioři 11. místo
Boroš Michael - CYKLO TEAM BUDVAR TÁBOR - Junioři 11. místo
Števková Janka - CK MTB DOHŇANY - Ženy 1. místo
Števková Janka - CK MTB DOHŇANY - Ženy 1. místo
Chmurová Šárka - MAX CURSOR - Ženy 4. místo
Chmurová Šárka - MAX CURSOR - Ženy 4. místo
Huříková Tereza - ČESKÁ SPOŘITELNA MTB - Ženy 2. místo
Huříková Tereza - ČESKÁ SPOŘITELNA MTB - Ženy 2. místo
Veselá Lucie - TJ FAVORIT BRNO - Ženy 7. místo
Veselá Lucie - TJ FAVORIT BRNO - Ženy 7. místo
Šimorová Natálie - ŽP Šport, a.s - Juniorky 1. místo
Šimorová Natálie - ŽP Šport, a.s - Juniorky 1. místo
Šimorová Natálie - ŽP Šport, a.s - Juniorky 1. místo
Šimorová Natálie - ŽP Šport, a.s - Juniorky 1. místo
Jurková Soňa - TJ BANÍK OSTRAVA OKD - Ženy 12. místo
Jurková Soňa - TJ BANÍK OSTRAVA OKD - Ženy 12. místo
Novotná Karolína - SCOTT SCANIA TEAM KOLÍN - Kadetky 6. místo
Novotná Karolína - SCOTT SCANIA TEAM KOLÍN - Kadetky 6. místo
Maráčková Pavlína - S.K. JIŘÍ TEAM OSTRAVA - Ženy 13. místo
Maráčková Pavlína - S.K. JIŘÍ TEAM OSTRAVA - Ženy 13. místo
Števková Janka - CK MTB DOHŇANY - Ženy 1. místo
Števková Janka - CK MTB DOHŇANY - Ženy 1. místo
Števková Janka - CK MTB DOHŇANY - Ženy 1. místo
Števková Janka - CK MTB DOHŇANY - Ženy 1. místo
Huříková Tereza - ČESKÁ SPOŘITELNA MTB - Ženy 2. místo
Huříková Tereza - ČESKÁ SPOŘITELNA MTB - Ženy 2. místo
Veselá Lucie - TJ FAVORIT BRNO - Ženy 7. místo
Veselá Lucie - TJ FAVORIT BRNO - Ženy 7. místo
Jurková Soňa - TJ BANÍK OSTRAVA OKD - Ženy 12. místo
Jurková Soňa - TJ BANÍK OSTRAVA OKD - Ženy 12. místo
Jarošová Veronika - SCOTT & HAGGET MTB TEAM - Juniorky 3. místo
Jarošová Veronika - SCOTT & HAGGET MTB TEAM - Juniorky 3. místo
Pánková Linda - AUTHOR TEAM STUPNO - Juniorky 4. místo
Pánková Linda - AUTHOR TEAM STUPNO - Juniorky 4. místo
Pánková Linda - AUTHOR TEAM STUPNO - Juniorky 4. místo
Pánková Linda - AUTHOR TEAM STUPNO - Juniorky 4. místo
Burdová Renata - 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p. - Juniorky 5. místo
Burdová Renata - 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p. - Juniorky 5. místo
Ochmannová Lenka - MAX CURSOR - Ženy Nedojela (D.N.F.)
Ochmannová Lenka - MAX CURSOR - Ženy Nedojela (D.N.F.)
Števková Janka - CK MTB DOHŇANY - Ženy 1. místo
Števková Janka - CK MTB DOHŇANY - Ženy 1. místo
Chmurová Šárka - MAX CURSOR - Ženy 4. místo
Chmurová Šárka - MAX CURSOR - Ženy 4. místo
Havlíková Pavla - KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n. - Ženy 5. místo
Havlíková Pavla - KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n. - Ženy 5. místo
Havlíková Pavla - KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n. - Ženy 5. místo
Havlíková Pavla - KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n. - Ženy 5. místo
Jurková Soňa - TJ BANÍK OSTRAVA OKD - Ženy 12. místo
Jurková Soňa - TJ BANÍK OSTRAVA OKD - Ženy 12. místo
Kulhavý Jaroslav - RUBENA SPECIALIZED - Elita 1. místo / Sagan Peter - DUKLA TRENČÍN MERIDA - Pod23 Nedojel (D.N.F.)
Kulhavý Jaroslav - RUBENA SPECIALIZED - Elita 1. místo / Sagan Peter - DUKLA TRENČÍN MERIDA - Pod23 Nedojel (D.N.F.)
Ivanov Nikola - TJ BANÍK OSTRAVA OKD - Elita 24. místo
Ivanov Nikola - TJ BANÍK OSTRAVA OKD - Elita 24. místo
Hlaváč Václav - HALFORDS - APACHE - BIKE - Elita 16. místo
Hlaváč Václav - HALFORDS - APACHE - BIKE - Elita 16. místo
Kulhavý Jaroslav - RUBENA SPECIALIZED - Elita 1. místo / Friedl Jiří - MERIDA BIKING TEAM - Elita 2. místo
Kulhavý Jaroslav - RUBENA SPECIALIZED - Elita 1. místo / Friedl Jiří - MERIDA BIKING TEAM - Elita 2. místo
Spěšný Milan - ČESKÁ SPOŘITELNA MTB - Elita 4. místo
Spěšný Milan - ČESKÁ SPOŘITELNA MTB - Elita 4. místo
Novák Jiří - ODLO SPECIALIZED - Elita 3. místo
Novák Jiří - ODLO SPECIALIZED - Elita 3. místo
Štybar Zdeněk - FIDEA CYCLING TEAM - Elita 6. místo
Štybar Zdeněk - FIDEA CYCLING TEAM - Elita 6. místo
Eberl Filip - SCOTT SCANIA TEAM KOLÍN - Elita 9. místo
Eberl Filip - SCOTT SCANIA TEAM KOLÍN - Elita 9. místo
WOJTOS WOJTEACH
WOJTOS WOJTEACH
WOJTOS WOJTEACH
WOJTOS WOJTEACH
WOJTOS WOJTEACH
WOJTOS WOJTEACH
WOJTOS WOJTEACH
WOJTOS WOJTEACH
WOJTOS WOJTEACH
WOJTOS WOJTEACH
WOJTOS WOJTEACH
WOJTOS WOJTEACH
WOJTOS WOJTEACH
WOJTOS WOJTEACH
Friedl Jiří - MERIDA BIKING TEAM - Elita 2. místo
Friedl Jiří - MERIDA BIKING TEAM - Elita 2. místo
Kulhavý Jaroslav - RUBENA SPECIALIZED - Elita 1. místo
Kulhavý Jaroslav - RUBENA SPECIALIZED - Elita 1. místo
Kulhavý Jaroslav - RUBENA SPECIALIZED - Elita 1. místo
Kulhavý Jaroslav - RUBENA SPECIALIZED - Elita 1. místo
Novák Jiří - ODLO SPECIALIZED - Elita 3. místo
Novák Jiří - ODLO SPECIALIZED - Elita 3. místo
Novák Jiří - ODLO SPECIALIZED - Elita 3. místo
Novák Jiří - ODLO SPECIALIZED - Elita 3. místo
Kulhavý Jaroslav - RUBENA SPECIALIZED - Elita 1. místo
Kulhavý Jaroslav - RUBENA SPECIALIZED - Elita 1. místo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *